KONST / Litografier / Färglitografier 16186072
nr 1618 6072
Färglitografier
8 st. Signerade. Bladets mått: 45x55-60x80, oramade lösa blad
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:54:22
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr